Onur Uyelerimiz

1962 yılında Konya’da doğan Işınsu Kestelli, 1981 yılında İzmir Amerikan Kız Lisesi’nden ve 1985 yılında 9 Eylül Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur.

Géza DOLOGH 01.07.1945 tarihinde İstanbul’da doğdu bir yaşında Buca/İzmir’e yerleşti. İlk ve ortaokulu İzmir Saint Joseph, liseyi de İstanbul Saint Joseph’te okudu. Üniversite eğitimini, 1967 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümünde tamamlayan Dologh, 1983 yılına kadar Roche ilaç fabrikasında Yem Katkıları Departmanlığı’nın Satış Müdürlüğü görevini yürüttü.  

1940 yılında, Ankara’da doğmuştur. İzmir’de yaşamaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. İstanbul Saint Joseph Fransız Lisesinden mezun olduktan sonra, Fransa’da; Université de Paris Ecole d’économie de Paris (PSE-Paris Scholl of Economics) Ekonomi, Université de Paris Académie du Journalisme’de Gazetecilik, Université de Paris Sciences Sociales du Secondaire’de Uluslararası İlişkiler alanında lisans düzeyinde akademik çalışmalarını tamamlamıştır. Lisans eğitiminin ardından Ford Foundation bursuyla İngiltere’de Urwick Management Center’da Bilgisayar Yazılımı ve Sistem Analisti eğitimi almıştır

Kemal Çolakoğlu 1950 yılında İzmir’de doğmuştur. İlköğretimini Karşıyaka’da görmüş, orta eğitimini  İzmir Türk Kolejinde 1967 yılında tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesinde  1972 yılında Metalurji Mühendisi  olarak bitirmiştir. İzmir Kültürpark Tenis Kulübü Yönetim Kurulu Başkanlığı’nda bulunmuştur.

1954 yılında İstanbul’da doğdu. Orta öğrenimini Tarsus Amerikan Koleji’nde, yüksek öğrenimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İdari İlimler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde yaptı. Aynı bölümde tamamladığı Yüksek Lisans çalışmalarının ardından, Öğretim Asistanı olarak çalışmaya başladı. Yüksek Lisans çalışmalarını Ankara Üniversitesi SBF ve Canterbury (İngiltere) Kent Üniversitesi’nde sürdürdü.